22 czerwca 2024

17 marca 2017 r. grupa pań z terenu gminy Świętajno wzięła udział w integracyjnej wycieczce do kina w Olecku.  Zaproszenie do kina było związane z gminnymi obchodami DNIA KOBIET.  Panie wybrały  się na film pt. „Porady na zdrady”.  

Opis filmu:

Zdradzona w dniu ślubu Kalina i porzucona przez chłopaka Fretka rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata  podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę "przeciwnika", bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb, bo Maciej nie daje się tak łatwo uwieść, jak inni mężczyźni. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu.

Integracyjny wyjazd okazał się niezwykle udany. Tym bardziej, że była to już druga edycja „Wieczoru filmowego dla Pań” zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie. 

 Kino1Bez tytułu