Spotkanie seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka

W kalendarz imprez okolicznościowych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie wpisały się spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka. Również w tym roku 25 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie seniorów. Wyjątkowymi gośćmi byli seniorzy ze Związku Emerytów, Rencistów i Osób Niepełnosprawnych w Olecku oraz uczestnicy Klubu Seniora w Świętajnie. Dla przybyłych gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały koncert w wykonaniu zespołu „Świętowiacy”. W programie artystycznym nie zabrakło wierszy i anegdot oraz miłych życzeń. Spotkanie upłynęło w serdecznej, przyjaznej atmosferze. Mamy nadzieję, że zapoczątkowana współpraca Gminnego Ośrodka Kultury w Świętajnie, Klubu Seniora w Świętajnie oraz środowiska seniorów z Olecka będzie prężnie rozwijać się.