Jubileusz 7-lecia działalności artystycznej zespołu Familia.

W sobotę 11 czerwca 2022 r. zespół Familia działający w GOK w Świętajnie obchodził7-lecie swojej działalności artystycznej. Zespół powstał w roku 2015. Prezentuje dawne przeboje muzyki rozrywkowej i tanecznej. Swoim występem uświetnia liczne imprezy lokalne, w sąsiednich gminach i regionie. Ich wieloletnia aktywność artystyczna i działania w zakresie wspierania kultury w gminie Świętajno zasługują na najwyższy szacunek i uznanie. Jubileuszowa uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia p. Bożeny Świderskiej – dyrektora GOK, która serdecznie podziękowała członkom zespołu za współtworzenie kultury w Gminie Świętajno oraz wręczyła pamiątkowe statuetki i kwiaty.Następnie swoje artystyczne upominki dla Jubilatów przekazywali goście, czyli członkowie  zaprzyjaźnionych zespołów z Sedrank, Starych Juch i Wieliczek. Potem wszyscy uczestnicy spotkania zostali ugoszczeni poczęstunkiem. Jak przystało na tak wyjątkową uroczystość nie zabrakło również jubileuszowego tortu i szampana.                            Na zakończenie Familia śpiewająco podziękowała wszystkim gościom przybyłym na ich Jubileusz.Z okazji Jubileuszu, wszystkim Członkom Zespołu „Familia”, życzymy wszelkiej pomyślności, dużo sukcesów oraz dalszej wspaniałej aktywności twórczej, aby kolejne lata były równie owocne, jak te dotychczasowe.