26 kwietnia 2024

W czasie ferii dzieci bardzo chętnie odwiedzały GOK i bibliotekę. Czekało na nie wiele różnorodnych propozycji. Zajęcia artystyczne i świetlicowe pozwoliły im na spędzenie wolnego czasu w gronie rówieśników. Dzieci z entuzjazmem grały w rozmaite gry planszowe, rozwijając umiejętność logicznego i strategicznego myślenia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia kulinarne, na których wypiekano gofry, naleśniki, czy też pizzę. Zainteresowani mogli spróbować swoich sił w działaniach artystycznych (warsztatach muzycznych, plastycznych, tanecznych), korzystając z zajęć prowadzonych pod okiem instruktorów. W czasie ferii zorganizowano też wycieczki do Ełku: na Wystawę Robotów Filmowych, do kina i na lodowisko. Ponadto młodzież rozwiązywała rebusy i krzyżówki  a najmłodsi słuchali bajki i inne opowieści czytane przez bibliotekarza.