28 marca 2024

Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarowywani są szczególnymi dowodami miłości. Święta te mają w Polsce tradycję liczącą ponad pół wieku, pojawiły się bowiem już w latach 60 ubiegłego wieku i na stałe weszły  w nasze kalendarze. Są to Święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka 20.01.2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Świętajnie odbyło się uroczyste spotkanie. Dla wyjątkowych gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały koncert w wykonaniu zespołu „Familia”. W programie artystycznym nie zabrakło wyśpiewanych życzeń, wierszy i anegdot. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Uroczystość przygotowały członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Świętajnie i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Świętajnie.